Kalėdinis Makeup Masterclass

Kalėdinis Makeup Masterclass

MERGINOS DĖMESIO!!! Daugelis iš jūsų prašė ir mes tai padarėm!!!
Kviečiam visas prisijungti prie pačio įsimintiniausio Kalėdinio Masterclass vakarėlio!!!
Dienos metu išmoksime kaip sau susikurti nepriekaištingą dieninį makiažą ir kaip iš dieninio makiažo pereiti į vakarinį makiaža. Jūsų laukia daug staigmenų, juoko, ore tvyros tikra šventiška atmosfera!

• Jums bus suteikti visi patarimai ir išduotos VISOS makiažo paslaptys! Pradedant veido dengimu, maskavimu, kontūravimu ir baigiant nepriekaištingu akių makiažu, bei „tais išsvajotais, tobulos formos“ antakiais.
• Teorinė dalis truks dvi valandas, jos metu bus atliktas parodomasis makiažas ir pilnas įvaizdis modeliui. Taip pat pačių įvairiausių produktų apžvalga - nuo pigiausių iki brangiausių.
• Praktinė dalis truks net 4 valandas! Jos metu kiekvienai iš dalyvių bus parinktas individualiai jai tinkantis makiažas. Sužinosite savo spalvinį tipą, koks makiažo pagrindas geriausiai tinka būtent Jūsų odai, akių formų korekcijos (kaip vizualiai padidinti akis, pagilinti ir t.t.).
• Pasirūpinsime, kad seminaro metu nepristigtumėte energijos, taigi į kainą iskaičiuoti ir pietūs su kava/arbata prašmatniame viešbutyje, kuriame ir vyks seminaras!
• Taip pat į kaina įeina remėjų dovanos, įrėmintas diplomas, patvirtinantis Jūsų dalyvavimą. Seminaro metu makiažo priemonės bus suteikiamos, Jums tik reikia turėti su savimi šepetėlius.
• Bendra fotosesija po seminaro.

Prisidėk prie mūsų, nes tokioje šventeje Tu dar nesi buvusi!!!

Seminarą veda:
Talisman Makeup Artist prieš 11 metų baigusi Cibtac kosmetologijos studijas, po to gavo Itec ir turi Cibtac makiažo išsilavinimą, turi virš 10 metų patirties, dirbusi su skirtinga kosmetika kaip : Smashbox, Dior, Shu Uemura ir paskutinius 5 metus dirba Mac cosmetics. 8 metai darbo su nuotakomis, atstovauja 1st Option modelių agentūrai.
2 metų patirtis skirtinguose filmuose Airijos industrijoje.
Jos darbai buvo spausdinami Vogue žurnale, Irish Independent, Belle, Stellar, Irish Wedding ir daug kitų.

Agne Zee studijavo Vanity X Makeup Academy, Makeup Forever, turinti virš 5 metų patirtį kaip laisvai samdoma visažistė, turi didelį bagažą praktikos nuotakos ir proginio makiažo srityje, fotosesijose ir filmo grimavime.
Nuolatos gilina žinias ir tobulina technikas įvairiuose kursuose ir seminaruose.

Seminaro dienos programa:
10.00 – 10.30 dalyvių registracija
10.30 – 12.30 teorinė dalis
12.30 – 13.00 pietų pertrauka
13.00 – 16.30 praktinė dalis
16.30 – 17.00 diplomų įteikimas, fotosesija ir t.t.

Pasikviesk draugę ir kartu praleiskite nuostabų pusdienį prabangioje aplinkoje, kurioje kvepės kosmetika, kava bei pokalbiais prie pietų stalo!

Visa informacija ir registracija – asmenine žinute arba telefonu
Aliona +353857418732.

Arba

Agne agnezeemakeup@gmail.com.

Taip pat galite mus rasti facebooke
Aliona Golubeva ir Agne Zee Makeup

Iki greito susimatymo

Vieta:  Carlton Hotel Blancharstown

Laikas:  2019 Gruodžio 8